Чорнична паста: заспокоєння при ПМС і здоров'я очей

Чорниця — це давно відомий всьому людству джерело вітамінів, який забезпечує комплексний захист всього організму від шкідливого впливу навколишнього середовища. До складу чорниці входить марганець, вітаміни С, В1, В2, пектини, каротин, цукор, дубильні речовини, хінну, бурштинову, яблучну і молочну кислоту. Чорниця надзвичайно добре впливає на органи зору, тому її часто призначають людям з ослабленим зором. Вона посилює гостроту зору, зменшує втому очей, збільшує поле зору. Також чорницю призначають при запорах, недокрів’ї, подагрі, шкірних захворюваннях, ревматизмі. Сьогодні все більшою популярністю серед людей користується чорнична паста, яка виготовлена за інноваційною технологією з ягід чорниці. Паста з чорниці має широкий спектр застосування і благотворно впливає на опорно-рухову, серцево-судинну, нервову, дихальну, травну, сечостатеву, покривну, ендокринну, сенсорну системи організму. Чорнична паста призначається при онкологічних захворюваннях. Вона здатна уповільнити ріст і розвиток ракових клітин, що дуже важливо для проходження хіміотерапії та радіотерапії.

Чорнична паста — хороший помічник для школярів і студентів, так як вона допомагає активізувати розумову діяльність, підвищує концентрацію уваги, поліпшує пам’ять.

Якщо у дівчат і у жінок є проблеми з менструальним циклом, то і тут допоможе чорнична паста, яка зніме хворобливі відчуття при ПМС, підвищує самопочуття і настрій при менструації, відновлює згасаючий менструальний цикл при клімаксі. Чорнична паста-унікальний продукт, здатний подарувати вашій родині здоров’я на довгі роки.