Дефлорація (втрата цноти)

Коли позбавлятися невинності?

Один ізсамих животрепетних питань, пов’язаних з втратою невинності (дефлорацією) — оптимальний вік для цього заняття. Так, щоб не рано, але й не пізно. Однозначної відповіді на це питання не існує. Втрачати цноту краще тоді, коли сама дівчина до цього готова і фізично, і морально.

За даними світової статистики, середній вік початку статевого життя складає приблизно 18 років. Нижню межу початку статевого життя треба співвідносити з Кримінальним Кодексом РФ, який загрожує кримінальним переслідуванням за секс з неповнолітніми (до 14 років). Крім того ранній початок статевого життя часто пов’язане з ризиком розвитку запальних процесів в області статевої системи. Адже дівоча пліва охороняє організм від різних інфекцій, поки захисна флора піхви остаточно не сформувалася. Крім того, внутрішній епітелій піхви ще дуже тонкий і може травмуватися під час статевого акту.

Верхня вікова планка для втрати цнотливості не обмежена нічим. Правда, деякі лікарі вважають, що з віком дівоча пліва втрачає свою еластичність, і її розрив може бути пов’язаний з великими труднощами. Але не всі лікарі цю гіпотезу підтримують, багато хто вважає, що її щільність залежить не від віку, а від індивідуальних особливостей жіночого організму.

З ким і як позбавлятися невинності

З ким краще втрачати цноту? Рекомендації щодо цього досить прості: краще з досвідченим партнером, ніж з недосвідченим. Досвід партнера не обов’язково повинен обчислюватися кількістю вдало проведених дефлорації. Просто потрібно, щоб молода людина діяла м’яко, але впевнено, зумів підготувати партнерку до статевого акту, розслабити і порушити.

Втім, якщо обидва партнери відчувають сильний потяг один до одного, хочуть принести один одному задоволення, то вони цілком можуть впоратися з позбавленням невинності не маючи ніякого досвіду, просто дотримуючись рекомендації: не поспішати, робити все лагідно і ніжно.

Дефлорацию потрібно здійснювати тільки в положенні лежачи, для зручності можна покласти під сідниці невелику подушку. Вірогідність завагітніти або заразитися інфекцією в першу ніч не менше, ніж при будь-якому статевому акті. Отже, не можна забувати пропредохранении, бажано для цих цілей використовувати презерватив- Багато хто з них покриті спеціальним мастилом, яка покращує ковзання і має бактерицидні властивості.

Після дефлорації добре б пройти обстеження у гінеколога, щоб переконатися у відсутності будь-яких ушкоджень.

Перша ніч для дівчини — це не тільки перше статеве враження, але і зародження жіночої чуттєвості. Якщо чоловік не виявив ніжності, такту і розуміння, то у жінки надовго може зберегтися відразу до сексу або статева холодність.

Найбільше страхів і міфів про дефлорації пов’язано з уявленнями про неймовірну хворобливості цієї процедури. Все це, як правило, має мало спільного з реальним життям. Очікування болю провокує страх, який, у свою чергу, сприяє мимовільного скорочення м’язів піхви. А це заважає

проникненню статевого члена. Так виникає порочне коло.

Звичайно, було б безглуздо стверджувати, що дефлорація абсолютно безболісна. Однак неприємні відчуття можна мінімізувати, максимально розслабившись, максимально порушили, нікуди не поспішаючи і не форсуючи події.

При порушенні під час попередніх ласк в піхву виділяється змазка, яка допомагає провести дефлорації без сильного болю. Якщо змащення природного походження недостатньо, то можна використовувати «штучну» мастило, що продаються в спеціалізованих магазинах. Але головне — необхідно всіма силами і засобами відволіктися від думок про те, що в перший раз обов’язково повинно бути боляче і страшно.

Ще одне важливе питання стосується кровотеч під час дефлорації. Знову ж таки, це питання індивідуальне: кровотечі може і не бути.

Кровотеча може тривати від одного до 5-7 днів. Втім, основні життєві драми починаються якраз тоді, коли крові немає.

Сам чоловік частіше за все не відчуває моменту розриву дівочої пліви, тому деякі, не побачивши по закінченні статевого акту слідів крові, починають підозрювати дівчат у веденні розпусного способу життя, зради і т.д. Найчастіше ці підозри ні на чому не засновані, тому що багато хто просто не знають, що іноді у дівчат перші статеві зносини не супроводжується ні кров’ю, ні болем.

Причин може бути багато — сильно розтяжна дівоча пліва, її вроджена відсутність, спочатку великий отвір в пліві, особливості розташування кровоносних судин, і т.д.

Таким чином, н
аявність або відсутність крові після першого статевих зносин дуже опосередковано свідчить про цнотливість дівчини.

Нерідко дівчат хвилює, чи зуміють вони отримати задоволення від першого статевого акту. Такі випадки трапляються часто, багато хто відчуває, якщо неоргазм, то виражене сексуальне задоволення. Однак якщо оргазм випробувати не вдалося, не варто засмучуватися — у більшості жінок здатність відчувати оргазм наступає далеко не з першого статевого акту.

Відновлення невинності

Ні для кого вже не є секретом, що в наш час незайманість можна легко відновити. Маса клінік і медичних центрів пропонує таку послугу, як Гіменопластика — пластична операція по відновленню дівочої пліви. Тому, якщо жінка відчуває, що потенційний сексуальний партнер негативно поставиться до втрати цнотливості «до нього», то вона може легко приховати свої минулі зв’язку. Показанням до проведення даної операції є виключно бажання пацієнтки.

Існує кілька методик відновлення дівочої пліви, однак найбільш надійною з них вважається ушивання передодня піхви, або тришарова Гіменопластика. Після такої операції в справжності невинності нік5то не засумнівається: кровотеча в момент «втрати невинності» може виявитися навіть сильнішим, ніж при першій дефлорації.