Глисти у дітей: симптоми і лікування

Глисти у дітей найпоширеніше захворювання, яке може бути як у маленьких дітей, так і у дітей дошкільного віку. Різні звички дітей не мити руки після того як гуляли на вулиці, після відвідування туалету і різні інші можуть призвести до появи гельмінтів. Гострики — це такі невеликі паразити, які живуть у відділах прямої кишки. А яйця самка залишає в шкірі навколо ануса і вночі. За цим дитини може мучити свербіж біля заднього проходу, які можуть посилюватися під дією тепла або коли дитина в піжамі. Буває ще випадки апендициту від потрапили туди устриць. А у дівчаток часто бувають через це різні запальні хвороби. Маленькі діти можуть заразитися, так що будуть серйозні ускладнення. Це кишкова непрохідність — тоді аскарид перекриває кишечник, а точніше його просвіт. У такому стані потрібно звернутися до хірурга за допомогою. А коли глисти потрапляють в легені, то може піднятися температура до сорока градусів. Лікувати потрібно спеціальними засобами для виведення гельмітозов, після прийому такої речовини дитині часто дають проносне. Ці ліки вбивають паразитів, а потім проганяють з кишечника, але ці препарати дуже небезпечні і токсичні. Передозування цих ліків дуже небезпечна.

Так само можна прогнати глистів при помочи народних методів за допомогою гарбузового насіння їх потрібно просто є і все. Але ще можна провернути через м’ясорубку, випити з молоком, а потім через годинку ухвалити хороше проносне. Так можна позбутися глистів. З акарид (це такий вид глистів) потрібно боротися за допомогою часнику який провернути і обов’язково потрібно запити молоком і теж проносне через півгодини.

Дізнатися, як ефективно лікується пацієнт можна по аналізу калу. Але і тут є свої нюанси і в калі не завжди присутні, і брати їх потрібно кілька разів через певні проміжки часу.