Пізнавальна математика: таблиця Брадіса

Багато хто не знає, задаються питання, звідки виникла таблиця Брадіса? Чи не приснилася ж вона йому як Менделєєву. Таблиця Брадіса, вважалася вдаються, так як вона допомагала людям тих часів, підрахувати небудь, більш швидким шляхом. А ви як думали, в ті часи не було калькуляторів … Таблиця Брадіса, представляла з себе кілька унікальних таблиць, які допомагали скоротити час роботи, на підрахунку технічних розрахунків …

До речі, калькулятори, працюють за принципом чотиризначних таблиць, який Брадіса і створив. Ну що, ми про його творіння говоримо, так говоримо? Давайте поговоримо про нього, что-ли? Брадіса народився в XII столітті, його батьки були вчителями, в сім’ї він був первістком. Навчався в гімназії, але пізніше був засланий на три роки до Сибіру … Так, так, все великі уми людства були відбували покарання в Сибіру. Іноді задаєшся запитання, там що, які спец установи, що вони придумують і придумують різні винаходи невідомі науки (повернувшись з Сибіру і через деякий час).

Після трьох років, він приїжджає в рідне місто Псков, де отримує престижну освіту і залишається працювати. Потім він зустрічає свою любов, одружитися і їде до Твері. У 1920 році, в Твері був заснований інститут, куди Брадіса запросили в якості педагога. Він пропрацював в інституті до пенсії. Але залишаючись на пенсії, він працює у своєму старому інституті у вигляді професора, консультуючи аспірантів. Так само, він отримав такі звання як: доцент, професор і доктор педагогічних наук.