Професійні шампуні: який шампунь вибрати для свого волосся?

Багато людей помилково вважають, що професійні шампуні нічим не відрізняються від звичайних. Якщо подивитися склад професійного шампуню, то крім, рослинних екстрактів і масел, ви побачите там велика кількість активних мікроелементів, вітамінів, протеїнів, які допомагають зберігати волоссю блиск і еластичність. Використання таких шампунів полегшує розчісування волосся після миття, надає пишність зачісці, бореться з випаданням волосся. В основному професійні шампуні підходять для щоденного використання. Але не варто починати користуватися професійними засобами без попередньої консультації з фахівцем або ретельного вивчення інформації.

Наприклад, є професійні шампуні, які рекомендується використовувати тільки після кожного п’ятого миття голови, а більш часте його використання може завдати шкоди структурі волосся. Тому, перш ніж почати використання, уважно прочитайте інструкцію. Найкраще зверніться за порадою до вашого перукаря, який може порекомендувати вам певну серію професійних засобів по догляду за вашими волоссям, куди будуть включені шампунь, маски, кондиціонери та бальзами для волосся.

При виборі професійного шампуню зверніть увагу, який саме детергент лежить в основі даного засобу. Детергент є компонентом будь-якого шампуню і сприяє утворенню миючої піни, тому від якості даного елемента безпосередньо залежить стані і здоров’я вашого волосся. Найякіснішими на даний момент є наступні детергенти: ТЕА лаурет сульфат, натрію лаурет сульфат і ТЕА лаурил сульфа.