Ринопластика: операція на носі

Протягом усього життя ми робимо різні ризиковані речі, які можуть призвести до травм та іншим проблемам. Та й вроджених проблем із зовнішністю вистачає — кривий ніс, щелепу і інші частини обличчя нікого поки що красивіше не зробили, а виглядати непривабливо ніхто не хоче. Величезне бажання не виглядати як з фільмів жахів призвело до появи такої галузі медицини як Ринопластика. Ринопластика це операція на носі, яка може змінити форму носа до такої міри, що б він не здавався неправильним або уродская. Всього за одну операцію професійний хірург позбавить Вас від вроджених або отриманих деформацій носа. І, як і всі хірургічні операції в пластичній хірургії, операція ця буде стояти дуже дорого. Але Ви самі порадієте результату і не будете шкодувати про гроші, які витратили на свою красу.

Коли Ви думаєте про величезну ціною — не починайте злитися на лікарів і клініки, які хочуть обдерти Вас до липки. У більшості випадків ціна на операцію більш ніж прийнятна. Варто врахувати, що операції в приватних клініках роблять професіонали з величезним досвідом роботи та докторськими ступенями в цій області. Само собою їхні послуги коштують дуже дорого — пластична хірургія це досить тонка наука в якій робити помилки не можна і Ви платите в першу чергу за впевненість в тому, що після операції Ви будете виглядати красиво.

Упевненість дорогого коштує. Та й пройти реабілітацію в лікарні з хорошим обслуговуванням та комфортними приміщеннями теж коштує грошей. Лягти на стаціонар в простій лікарні коштує всього пару сотень рублів, але чи захочете Ви лежати там після такої складної операції? Думаю що ні. Так що в підсумку якщо взяти ціну на пластичну операцію, ціну на проживання в лікарні і різні профілактичні процедури, то виходить що Ви абсолютно ні за що не переплачуєте.